Wendelbo

Елегантність ручної роботи втілена в життя через міжнародний дизайн
та вишукану якість.

Wendelbo плекає традиції скандинавського ремесла уже протягом трьох поколінь і втілює в життя інноваційний і класичний дизайн у сучасному, модерновому контексті. З самого початку нашою метою була розробка та виробництво меблів з сильною візуальною ідентичністю, які володітимуть оптимальною функціональністю та комфортом, і, при цьому, тримаючи увагу на дрібних деталях, які мають велике значення.

Палітра продуктів Wendelbo є виразною та всеохоплюючою, і завдяки цьому їх можна вдало розмістити у будь-якому інтер’єрі – чи то приватний будинок, де в центрі уваги стиль, функціональність та комфорт, чи громадські місця, де акцент робиться на сильний і вражаючий почерк, міжнародне вираження та рішення, які служитимуть довго. З тонким відчуттям сучасних тенденцій і життя, яким живуть в домівках, в робочому кабінеті чи в місцях, де люди збираються разом, Wendelbo пропонує відповідні меблі, які мають виразну ідентичність та дарують комфорт без зусиль.

Ми ніколи не йдемо на компроміс щодо якості та встановлюємо високі стандарти для нашої фабрики. Ми керуємося палкою пристрастю до дизайну і переконані, що довговічна естетичність — найкращий шлях до сталості.

Товари від Wendelbo