Magnus Olesen

Компанія Magnus Olesen розробляє та виготовляє високоякісні меблі, співпрацюючи з провідними дизайнерами та архітекторами сьогодення. Результатом є функціональний, естетичний та унікальний дизайн, який вдосконалює простір, де він розміщений – чи то в невеликих інтер’єрах, чи для об’ємних концептуальних архітектурних завдань.

Компанія була заснована в 1937 році, і відтоді зберігала тверде переконання в перевагах данського ремесла. Сьогодні це відома компанія-виробник меблів, яка розробляє та виробляє меблі функціонального дизайну високої якості та довговічності.

Довговічність і якість є основними цінностями Magnus Olesen A/S. Наша місія полягає у створенні високоякісних меблів з екологічним дизайном, що відповідають потребам та вимогам наших клієнтів. В Magnus Olesen завжди були зосереджені на довговічності та сталості. Виробництво компанії знаходиться в місті Дуруп, Данія. Наша мета полягає в тому, щоб вся продукція відповідала вимогам Служби контролю якості данських виробників меблів для використання в звичайних та крупних контрактах.

Товари від Magnus Olesen