Cane-line

Cane-line – це данська дизайнерська компанія з більш ніж 30-річним досвідом розробки та виробництва зручних і функціональних меблів. Ми соціально відповідальні і віримо, що відповідальність виходить за рамки проектування та виробництва меблів, тому наші меблі виготовляються з якомога більшою турботою про довкілля та благополуччя людей. Створення комфортного життя — це сама суть компанії Cane-line, і в усьому світі у нас єдина місія — зробити життя комфортним і додати цінності до життя та місць, де ви розвіюєтесь та відпочиваєте.

Колекція Cane-line outdoor розроблена та виготовлена ​​з метою створення комфортного життя на свіжому повітрі. Меблі забезпечують максимальний комфорт за будь-якої погоди та мінімальне обслуговування.
Колекція Cane-line для закритого простору — це суть легкості та простоти. Яскрава й жива колекція дизайнів, заснованих на функціональних, позачасових та соціально відповідальних принципах.

Наша головна цінність – комфорт у всіх аспектах наших меблів. Ми витратили незліченну кількість годин на розробку та вибір правильних конструкцій, технологій та матеріалів. Комфорт для нас — це те, наскільки добре ви сидите чи лежите, наскільки справно працюють наші меблі, це невелика потреба в обслуговуванні, наша система вентилювання QuickDry&Airflow, легке очищення та використання довговічних матеріалів. Дизайн Cane-line можна використовувати по всьому світу в будь-яких кліматичних умовах. Міцні рами, матеріали, стійкі до ультрафіолетового випромінювання та подушки, які швидко сохнуть, можуть залишатися під яскравим сонцем, проливним дощем чи на морозі. Наша місія «зробити життя комфортним» — це повний комфорт для вас.

Товари від Cane-line

Сортувати за: